Játsszák: Terhes Sándor, Ertl Zsombor, Márfi Márk
A Telik-trilógia harmadik, egyben befejező része. A trilógia drámái kapcsolódnak egymáshoz, de önállóan is megállják a helyüket.
Na, de hogyan tovább? Miről is szólunk, ugye? Gyászról? Magányról? Hibákról? Szemrehányásokról? Elfeledettnek hitt dolgokról? Kitalációkról? Valóságról? Megbocsájtásról? Jóvátételről? Szeretetről? Pénzről? Széthullásról és összetartásról? A megértésről? A reményről?
Három anyátlan férfi egy szigeten. Éjjel. Csak ők vannak és egy harang. Nincs csónak, nincs evezőlapát, nincs kacsa. Nincs kiút. Hacsak…
Terhes Sándor Jászai Mari-díjas magyar színművész. 2002-2008 között a Krétakör Színház tagja volt. 2023-tól az Örkény István Színház tagja.
Ertl Zsombor 2020-ban diplomázott a Színház- és Filmművészeti Egyetemen. Gyakorlatát a Vígszínházban végezte és azóta is ott társulati tag.
Márfi Márk 2020-ban diplomázott a Színház- és Filmművészeti Egyetemen. Gyakorlatát egyebek mellett a Radnóti Színházban töltötte, ahol azóta is játszik. Szabadúszóként alkot, a játék mellett ír. Első drámája túl van a 90. teltházas előadásán, második drámáját pedig, amit Für Anikóval játszik, immár több, mint 35 alkalommal láthatta a közönség, szerte az országban és határon túl is.
