A Főellenőr a város alkalmazottja, a Város hatásköréből következően ellenőrzi a Városi hivatal tevékenységét (A Város statútuma 18. §).

Csintalan Miklós
tel: 035/2851-211
Székhely: Hlavná budova Mestského úradu, Nám. gen. Klapku č.1, druhé poschodie

Komárom Város főellenőrének munkaterve a 2022-es év második félévére

Komárom Város főellenőrének munkaterve a 2022-es év első félévére

Komárom város főellenőrének munkaterve a 2021-es év második félévére

Komárom Város főellenőrének munkaterve a 2021-es év első félévére

Komárom város főellenőrének munkaterve a 2020-as év második félévére

Komárom Város főellenőrének munkaterve a 2020-as év első félévére

Komárom Város főellenőrének munkaterve a 2019-es év második félévére

Komárom Város főellenőrének munkaterve a 2019-es év első félévére

Komárom Város főellenőrének munkatervére a 2018-as év második félévére

A főellenőr beszámolója Komárom Város Képviselő-testületének ülésére:

DátumBeszámoló
16.06.2022PDF
21.04.2022PDF
10.02.2022PDF
PDF
DátumBESZÁMOLÓ
04.02.2021PDF
18.03.2021PDF
20.05.2021PDF
01.07.2021PDF
21.09.2021PDF
11.11.2021PDF
16.12.2021PDF
DátumBESZÁMOLÓ
21.05.2020PDF
25.06.2020PDF
18.08.2020PDF
17.09.2020PDF
29.10.2020PDF
10.12.2020PDF
dátumBESZÁMOLÓ
31.01.2019PDF1 , PDF2
14.03.2019PDF
23.05.2019PDF
27.06.2019PDF
15.08.2019PDF
30.10.2019PDF
28.11.2019PDF
12.12.2019PDF

DátumBESZÁMOLÓ
08.02.2018PDF1PDF2
22.03.2018PDF
10.05.2018PDF1 , PDF2
21.06.2018PDF
11.10.2018PDF
09.11.2018PDF
DátumBESZÁMOLÓ
26.01.2017PDF
09.03.2017PDF1PDF2
18.05.2017PDF1PDF2
22.06.2017PDF1PDF2
28.09.2017PDF
09.11.2017PDF
14.12.2017PDF
DátumBESZÁMOLÓ
21.01.2016PDF
11.02.2016PDF
26.05.2016PDF
07.07.2016PDF
29.09.2016PDF
03.11.2016PDF
08.12.2016PDF
DátumBESZÁMOLÓ
21.01.2015PDF
12.03.2015PDF
21.05.2015PDF
25.06.2015PDF
30.07.2015PDF
24.09.2015PDF
05.11.2015PDF

A Városi Tanács a Városi Képviselőtestület 8 képviselőjéből áll, akiket a Városi Képviselőtestület egész hivatali időre választ tekintettel a politikai pártok képviseletére a Városi Képviselőtestületben. (A város statútuma 19. §)

Képviselők – A tanács tagjai

Sz.névpártszav.kör
1. Varga Tamás JUDr.független képviselő3. sz.
2. Andruskó Imre, Mgr.Szövetség2. sz.
3. Bende Štefan, JUDr.független képviselő2. sz.
4.Feszty Zsoltfüggetlen képviselő3. sz
5. Vetter Ján, Ing.független képviselő2. sz
6. Keszegh Margit, JUDr.független képviselő3. sz.
7. Gajdáč Ondrej, Mgr.független képviselő2. sz
8. Stubendek László, Ing.független képviselő3. sz

A Városi Tanács jegyzőkönyvei:

DÁTUMJegyzőkönyv
2022.06.08PDF
2022.04.13PDF
2022.02.02PDF
DÁTUMJegyzőkönyv
2021.12.08PDF
2021.11.03PDF
2021.09.16PDF
2021.06.23PDF
2021.05.12PDF
2021.03.10PDF
2021.01.27PDF
DÁTUMJegyzőkönyv
2020.12.02PDF
2020.10.21PDF
2020.09.09PDF
2020.08.18PDF
2020.06.17PDF
2020.06.16PDF
2020.05.13PDF
2020.02.24PDF
2020.01.29PDF
DÁTUMJegyzőkönyv
2019.12.09PDF
2019.11.20PDF
2019.10.24PDF
2019.09.12PDF
2019.09.04PDF
2019.08.15PDF
2019.06.19PDF
2019.05.15PDF
2019.04.17PDF
2019.03.06PDF
2019.02.11.PDF
 2019.01.23. PDF
DÁTUMJegyzőkönyv
2018.12.20.PDF
2018.11.15.PDF
2018.10.03.PDF
2018.09.05.PDF
2018.06.13.PDF
2018.05.02.PDF
2018.03.14.PDF
2018.03.01.PDF
2018.01.31.PDF

Mgr. Patrik Ruman – a bizottság elnöke

Ján Bottyán – szakértő tag
Ing. Peter Csicsó – szakértő tag
MUDr. Gabriela Filkóová – képviselő tag
Ing. Péter Korpás – képviselő tag
Ing. Marián Molnár – képviselő tag
Alexander Obonya – szakértő tag
Jaroslav Polách – szakértő tag
Ing. Béla Szabó – szakértő tag

DÁTUMAz ülés programjaJegyzőkönyv

Pénzügyi bizottság munkaköri leírása

Ing. Zoltán Bujna  – a bizottság elnöke

JUDr. Štefan Bende – képviselő tag
JUDr. Margit Keszegh – képviselő tag
Ing. Gábor Kollár – szakértő tag
Barnabáš Kováč – szakértő tag
Miroslav Lopata – szakértő tag
Gabriel Marcsa – szakértő tag
Mgr. Marek Mihály – szakértő tag
Örs Orosz – képviselő tag

DÁTUMAz ülés programjaJegyzőkönyv

Mgr. Tímea Szénássy – a bizottság elnöke

Ferdinand Grassl – szakértő tag
PaedDr. Ágnes Héder – szakértő tag
Mgr. Angelika Kopják – képviselő tag
Mgr. Róbert Laboda – szakértő tag
Mgr. Csilla Szabó -képviselő tag
Péter Urbán – szakértő tag
Ing. Ján Vetter – képviselő tag
Mária Vörösová – szakértő tag

DÁTUMAz ülés programjaJegyzőkönyv

Iskolaügyi és kultúrális bizottság munkaköri leírása

Dávid Kovács  – a bizottság elnöke

Zoltán Hajtman – szakértő tag
MUDr. Attila Horváth – képviselő tag
MUDr. Szilárd Ipóth – képviselő tag
Mgr. Márton Kiss – szakértő tag
MUDr. Anton Marek – szakértő tag
Róbert Mihalička – szakértő tag
Róbert Szayka – képviselő tag
Erik Vlček – képviselő tag

DÁTUMAz ülés programjaJegyzőkönyv

Ifjúsági és sportbizottság munkaköri leírása

Komárno város sportfejlesztésének koncepciója a 2021-2026-os éve

Mgr. Magdaléna Tárnok – a bizottság elnöke

Štefan Földes – szakértő tag
PhDr. Adriana Lengyelová – szakértő tag
Silvia Lévaiová – szakértő tag
MUDr. Anton Marek – képviselő tag
PhDr. Mgr. Hedviga Polgárová – szakértő tag
Baltazár Ryšavý – képviselő tag
Róbert Szayka – képviselő tag
Kristián Szedlák – szakértő tag

DÁTUMAz ülés programjaJegyzőkönyv

JUDr. Margit Keszegh – a bizottság elnöke

MUDr. Anton Marek – képviselő tag
Mgr. Magdaléna Tárnok – képviselő tag

JUDr. Tamás Varga – a bizottság elnöke

MUDr. Anton Marek – képviselő tag
Mgr. Imre Andruskó – képviselő tag

DÁTUMAz ülés programjaJegyzőkönyv

Közérdekvédelmi bizottság alapelvei

Vagyonnyilatkozatok

Mgr. Patrik Ruman – a bizottság elnöke

Ing. Molnár Marian – képviselő tag
PhDr. Knirs Imre – képviselő tag
Obony Alexander – szakértő tag
Papp Vargha Katalin – szakértő tag
Iván Tamás – szakértő tag
Ing. Csicsó Peter – szakértő tag
Ing. Szabó Béla – szakértő tag
Ing. Dubány Imre – szakértő tag

DátumAz ülés programjaJegyzőkönyv
2022
2022.09.14jegyzőkönyvbenPDF
2022.06.01jegyzőkönyvbenPDF
2022.04.06jegyzőkönyvbenPDF
2022.01.26jegyzőkönyvbenPDF
2021 
2021.12.01jegyzőkönyvbenPDF
2021.10.27jegyzőkönyvbenPDF
2021.09.08jegyzőkönyvbenPDF
2021.06.14jegyzőkönyvbenPDF
2021.05.05jegyzőkönyvbenPDF
2021.03.03jegyzőkönyvbenPDF
2021.03.01jegyzőkönyvbenPDF
2021.01.20jegyzőkönyvbenPDF
2020 
2020.11.25jegyzőkönyvbenPDF
2020.10.19jegyzőkönyvbenPDF
2020.10.14jegyzőkönyvbenPDF
2020.09.07jegyzőkönyvbenPDF
2020.06.10jegyzőkönyvbenPDF
2020.05.06.jegyzőkönyvbenPDF
2020.02.12.jegyzőkönyvbenPDF
2020.01.20.jegyzőkönyvbenPDF
2019 
2019.12.03.jegyzőkönyvbenPDF
2019.11.12.jegyzőkönyvbenPDF
2019.10.15.jegyzőkönyvbenPDF
2019.09.09jegyzőkönyvbenPDF
2019.08.28jegyzőkönyvbenPDF
2019.08.13.jegyzőkönyvbenPDF
2019.06.13jegyzőkönyvbenPDF
2019.05.06.jegyzőkönyvbenPDF
2019.04.11.jegyzőkönyvbenPDF
2019.03.04. jegyzőkönyvbenPDF
2019.02.19. jegyzőkönyvbenPDF
2019.02.06.jegyzőkönyvbenPDF
2019.01.15. PDF  PDF

Pénzügyi bizottság munkaköri leírása

Ing. Bujna Zoltán – a bizottság elnöke

JUDr. Bende Štefan – képviselő tag
Gabriel Marcsa – szakértő tag
Ing. Józsa Ľudovit – szakértő tag
Ing. Kollár Gábor – szakértő tag
Lopata Miroslav – szakértő tag
Ing. Czíria Attila – szakértő tag
Ing. Fördős Zsolt – szakértő tag
Ing. Takács Péter – szakértő tag

DátumAz ülés programjaJegyzőkönyv
2022
2022.09.29PDF
2022.06.16PDF
2022.04.21PDF
2022.02.10PDF
2021  
2021.11.30 PDF
2021.10.26 PDF
2021.09.08 PDF
2021.06.17 PDF
2021.05.03 PDF
2021.04.20 PDF
2021.03.10 PDF
2021.01.18 PDF
2020 
2020.11.23 PDF
2020.10.12 PDF
2020.09.03 PDF
2020.06.08 PDF
2020.05.04 PDF
2020.02.10 PDF
2020.01.21 PDF
2019 
2019.12.04 PDF
2019.11.11 PDF
2019.10.16 PDF
2019.09.09 PDF
2019.08.26 PDF
2019.06.12 PDF
2019.05.07 PDF
2019.04.11 PDF
2019.02.20. PDF
2019.01.16 PDFPDF 

Mgr. Szénássy Tímea – a bizottság elnöke

Ing Vetter Ján – képviselő tag
Mgr. Szabó Csilla – képviselő tag
Laboda Róbert – szakértő tag
Mgr. Kopják Angelika – szakértő tag
PaedDr. Héder Ágnes – szakértő tag
Ing. Weszelovszky Gabriel – szakértő tag
PaedDr. Karkas Adriana – szakértő tag
PaedDr. Langschadlová Zuzana – szakértő tag

DátumAz ülés programjaJegyzőkönyv
2022
2022.09.13PDFPDF
2022.05.31 PDF PDF
2022.04.05PDFPDF
2022.01.25PDFPDF
2021 
2021.11.30PDFPDF
2021.10.26PDFPDF
2021.09.07PDFPDF
2021.06.15PDFPDF
2021.05.04PDFPDF
2021.03.03PDFPDF
2021.02.23PDFPDF
2021.01.19PDFPDF
2020 
2020.10.15PDFPDF
2020.09.02PDFPDF
2020.06.09PDFPDF
2020.05.05PDFPDF
2020.02.13PDFPDF
2020.01.21PDFPDF
2019 
2019.12.04PDFPDF
2019.11.13PDFPDF
2019.10.16PDFPDF
2019.06.11PDFPDF
2019.05.07PDFPDF
2019.02.19PDFPDF
2019.01.15PDFPDF

Iskolaügyi és kultúrális bizottság munkaköri leírása

Kovács Dávid – a bizottság elnöke

MUDr. Ipóth Szilárd – képviselő tag
MUDr. Horváth Attila – képviselő tag
MUDr. Marek Anton – képviselő tag
Feszty Zsolt – képviselő tag
MUDr. Sebő Zsolt – képviselő tag
Bc. Marcinkó Adrián – szakértő tag
Mihalička Róbert – szakértő tag
Tóth Ľudovít – szakértő tag

DátumAz ülés programjaJegyzőkönyv
2022 
2022.04.25jegyzőkönyvbenPDF
2022.01.25jegyzőkönyvbenPDF
2021 
2021.11.30jegyzőkönyvbenPDF
2021.09.07jegyzőkönyvbenPDF
2021.06.16jegyzőkönyvbenPDF
2021.05.04jegyzőkönyvbenPDF
2021.02.23PDFPDF
2021.01.20PDFPDF
2020 
2020.10.13PDFPDF
2020.04.28PDFPDF
2020.02.18PDFPDF
2020.01.14PDFPDF
2019 
2019.11.12PDFPDF
2019.10.15PDFPDF
2019.05.06PDFPDF
2019.03.19PDFPDF
2019.03.11 PDF PDF
2019.02.18PDFPDF
2019.01.15 PDF PDF

Ifjúsági és sportbizottság munkaköri leírása

Komárno város sportfejlesztésének koncepciója a 2021-2026-os évekre

JUDr. Keszegh Margit – képviselő tag
MUDr. Marek Anton – képviselő tag
Mgr. Polgárová Hedviga – szakértő tag
Ing. Dubányová Katarína – szakértő tag
PhDr. Lengyelová Adriana – szakértő tag
Horecká Marta – szakértő tag
Hajabácsová Mária – szakértő tag
Ing. Mgr. Riečičiar Martin , MBA – szakértő tag

DátumAz ülés programjaJegyzőkönyv
2022 
2022.09.13jegyzőkönyvbenPDF
2022.05.30jegyzőkönyvbenPDF
2022.01.24jegyzőkönyvbenPDF
2021 
2021.11.29jegyzőkönyvbenPDF
2021.10.25jegyzőkönyvbenPDF
2021.09.06jegyzőkönyvbenPDF
2021.06.14jegyzőkönyvbenPDF
2021.05.03jegyzőkönyvbenPDF
2020 
2020.11.23jegyzőkönyvbenPDF
2020.10.12jegyzőkönyvbenPDF
2020.08.31jegyzőkönyvbenPDF
2020.06.08.jegyzőkönyvbenPDF
2020.05.04.jegyzőkönyvbenPDF
2020.01.20.jegyzőkönyvben PDF
2019 
2019.12.02.PDFPDF
2019.11.11.PDFPDF
2019.10.14.PDFPDF
2019.08.26.PDFPDF
2019.07.11.PDFPDF
2019.05.06.PDF PDF
2019.02.18.PDFPDF
2019.01.14. PDF PDF

Szociális, egészségügyi és lakásügyi bizottság munkaköri leírása

Baltazár Ryšavý – a bizottság elnöke

Mgr. Tárnok Magdaléna – képviselő tag
Farkas Attila – szakértő tag
Zilizi Richard – szakértő tag
Jakab Štefan – szakértő tag
Ing. Jágerská Alžbeta – szakértő tag
Ing. Glič Konštantín – szakértő tag
Drozd Milan – szakértő tag
Juhász Peter – szakértő tag

DátumAz ülés programjaJegyzőkönyv
2022
2022.04.05jegyzőkönyvbenPDF
2022.01.25jegyzőkönyvbenPDF
2021  
2021.11.30jegyzőkönyvbenPDF
2021.10.19jegyzőkönyvbenPDF
2021.06.15jegyzőkönyvbenPDF
2021.05.04jegyzőkönyvbenPDF
 2020 
2020.10.13.jegyzőkönyvbenPDF
2020.06.09.jegyzőkönyvbenPDF
2020.05.05.jegyzőkönyvbenPDF
 2019 
2019.10.15.jegyzőkönyvbenPDF
2019.08.27.jegyzőkönyvbenPDF
2019.05.07jegyzőkönyvbenPDF
2019.02.19.jegyzőkönyvbenPDF
2019.01.15.jegyzőkönyvbenPDF

Mgr. Bauer Ildikó – a bizottság elnöke

Ing. Korpás Péter – képviselő tag
Ing. Štumpf Igor – szakértő tag
Pohlmüllner József – szakértő tag
Kovács Juraj – szakértő tag
Vas František – szakértő tag
Demin Viktor – szakértő tag
Mgr. Orosz Örs – szakértő tag
Wurczell Zoltán – szakértő tag

DátumAz ülés programjaJegyzőkönyv
2022
2022.06.01jegyyzőkönyvbenPDF
2021 
2021.12.01jegyyzőkönyvbenPDF
2021.06.14PDFPDF
2021.03.03PDFPDF
 2020 
2020.11.24PDFPDF
2020.01.21PDFPDF
 2019 
2019.02.19.PDFPDF
2019.01.15. PDF PDF

Nemzetközi együttműködési és idegenforgalmi bizottság munkaköri leírása

JUDr. Keszegh Margit – a bizottság elnöke

PhDr. Knirs Imre – képviselő tag
MUDr. Sebő Zsolt – képviselő tag

JUDr. Varga Tamás – a bizottság elnöke

PhDr. Knirs Imre – képviselő tag
Mgr Andruskó Imre – képviselő tag

DátumAz ülés programjaJegyzőkönyv
2022
2022.05.17PDF
 2021 
2021.05.13 PDF
 2020 
2020.05.14 PDF
 2019 
2019.05.21 PDF
2019.04.10 PDF
2019.01.10 PDF

Közérdekvédelmi bizottság alapelvei

Vagyonnyilatkozatok

Kovács Dávid – a bizottság elnöke

Krisztián Piller – szakértő tag
Bc. Marcinkó Adrián – szakértő tag
Wurczell Zoltán – szakértő tag
Múcska Jozef – szakértő tag
Belucz András – szakértő tag
Fonód Tibor – szakértő tag
Kertai Krisztián – szakértő tag
Ing. Andrej Jančó – szakértő tag

DátumAz ülés programjaJegyzőkönyv
2021 
2021.04.20 PDF
2021.03.12 PDF
2020 
2020.11.24 PDF
2020.10.08PDFPDF
2020.09.16PDFPDF
2020.06.23PDFPDF
2020.06.11PDFPDF
2020.03.12PDFPDF
2019 
2019.11.18.PDF PDF
2019.05.09. PDFPDF
2019.04.04.PDFPDF
2019.03.07.PDFPDF
 2019.02.04. jegyzőkönyvbenPDF 

Digitalizációért és transzparenciáért felelős bizottság munkaköri leírása