NázovPrávna formaSídloMeno štatutárae-mailTelefon
1.správcovská n.o.Nonprofit szervezet94501
Komárno
Mgr. Marek Mihály1.spravcovska@gmail.com0905792871
AQUA CLUB KomárnoPolgári Társulás94501
Komárno
Ivan Szépevorospeter36@gmail.com0915114198
BC Komárno – basketbalPolgári Társulás94501
Komárno
Boban Tomičbckomarno@gmail.com0914173153
BC ROM KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Jozef Ferenczijozefferenczi65@gmail.com0948304346
Bíro Lucián n.f.Nonprofit szervezet94501
Komárno
PaedDr. Róbert Madarászmarianum@zsgmarianum.edu.sk0903982826
Capoeira KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Tomáš Vu Thanhlatinocapoeira@gmail.com0949112113
Cirkevná spojená škola MarianumNonprofit szervezet94501
Komárno
PaedDr.Róbert Madarászmarianum@zsgmarianum.edu.sk0903982826
Comorra PowerlifterzPolgári Társulás94501
Komárno
Ákos Lehotkaiakosmisu@hotmail.com0907769781
Cykloturistický klub Slobodní pútniciPolgári Társulás945 01
Komárno
Zoltán Bujnabujnazol@yahoo.com0908133364
Delta klub KomárnoPolgári Társulás94501
Komárno
Tomáš Zámbóswimdeltakn@gmail.com0907557947
FALKA O.Z.Polgári Társulás94501
Komárno
Gábor Kaczkaczgabor@gmail.com0915710579
Futsal Team KomárnoPolgári Társulás94501
Komárno
Róbert Mihaličkafk.activ@pobox.sk0908136747
Gymnázium Ľudovíta Jaroslava  Šuleka, Pohraničná 10, KomárnoKöltségvetési szervezet945 52
Komárno
Mgr. Ondrej Gajdáčslovgym@gljs.sk035/7731315
Kajak & kanoe klub KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Mgr.Viktor Deminviktordemin7@gmail.com0915178155
KFC KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Juraj Baráthinfo@kfckomarno.sk0903447486
Klub extrémnych športovPolgári Társulás94501
Komárno
Baltazár Ryšavýtficza@gmail.com0907785704
Klub športového potápania AQUA clubPolgári Társulás94501
Komárno
Ivan Szépevorospeter36@gmail.com0915114198
Klub športového potápania POSEIDON KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Ján Morvayjanopotapac@gmail.com0918583095
Klub turistov Kormorán KomárnoPolgári Társulás94501
Komárno
Marián Kolenokoleno.marian@gmail.com 0908704968
Klub vodného póla KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Mgr. Ondrej Gajdáčkomarnokvp@gmail.com0944665242
p.Kulcsár
Klub vodných motoristov “KORMORÁN”Polgári Társulás945 01
Komárno
Miroslav Bazinskýbazinskym@xnetkn.sk0905214780
Klub vodných motoristov Lodiar KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Ján Szabótojko@azet.sk0910175111
Komárňanský šachový clubPolgári Társulás945 01
Komárno
Erno Molnármolnar0erno@gmail.com0915511780
0915511780
Občianske združenie Lepšie zdraviePolgári Társulás945 01
Komárno
Mgr. Erik Feketeerik.fekete@yahoo.com0905645330
OZ Karpatia sport Polgári Társulás945 01
Komárno
Ing. György Pallagkarpatiasport@gmail.com0905921250
Patrona nostraNonprofit szervezet94501
Komárno
PaedDr.Róbert Madarászpatronanostra@gmail.com0903982826
Plavecký oddiel KomKo KomárnoPolgári Társulás9401
Komárno 
Ing. Branislav Čérybrano.cery@gmail.com0908770020
0948027460
Rajtár Deák MártaEgyedi945 01
Komárno
Márta Rajtár Deákdeakmarti@gmail.com0917850184
Slovenská federácia KempoPolgári Társulás945 01
Komárno
Róbert Szaykaszayka@gmail.com0905360205
Slovenský rybársky zväz, Mestská organizácia KomárnoPolgári társulás szervezeti egysége945 01
Komárno
Alfréd Tóthinfo@srz-komarno.sk0905430196
0918859329
Spoločnosť Istvána CornidesaPolgári Társulás94501
Komárno
PaedDr.Róbert Madarászmarianum@zsgmarianum.edu.sk0903982826
SPORTAKADEMIAPolgári Társulás94501
Komárno
Peter MolnárPeterkyo@gmail.com0949870550
Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická – Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskola, Petőfiho 2, KomárnoKöltségvetési szervezet945 50
Komárno
Ing. Ján Vetteroffice@spskn.sk035/7731473
Strongman KomárnoPolgári Társulás94501
Komárno
Tomáš Horváthhorvath.tomas11@gmail.com917863692
Š.K. Bike Club Piko-KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Ing. Kamil Kovácscup@piko-bike.sk0905263448
Šporotový klub boxu Spartak KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Roderik Györfiroderik@boxclub-kn.sk0903447784
Športovostrelecký klub ROYAL Polgári Társulás94501
Komárno
Ing.Imrich Dubányimrich.dubany@gmail.com0905280639
Športový Biliardový Klub KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Jaroslav Poláchpolach@sbiz.sk0905795565
Športový klub Gymnázia H.SelyehoKöltségvetési szervezet945 01
Komárno
István Gyurenkaposta@sjg.sk035/7731312
0908770425
Telovýchovná jednota Dynamo Nová StrážPolgári Társulás945 01
Komárno
Viktor Tóthtjdynamons@gmail.com0903246464
Telovýchovná jednota Pokrok KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Ing. Zoltán Kadlicsekkzoli@pobox.sk0908136659
Telovýchovná jednota SPŠ KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Mgr.  Ľudovít Ibolyaoffice@spskn.sk0907380988
Tenisový klub Spartak KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Ladislav Juhászmonika.juhaszova777@gmail.com0905694099
TJ STEP -atletika KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Alžbeta Haláková1katku@gmail.com0917660355
TJ STEP -Biosaurus Basketball Academy KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Richard Kajtorbkjuniorkomarno@gmail.com0903111068
Volejbalový Klub Spartak UJS KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Ing.Ladislav Ferenczferencz@vkspartak.sk0903710920
WOLF FIGHT ClubPolgári Társulás945 01
Komárno
Peter Farkaspeterfarkas009@gmail.com0908707851
Základná škola Komenského ul. 3, KomárnoKöltségvetési szervezet945 01
Komárno
PaedDr. Zuzana Langschadlovázskomenskehokn@gmail.com035/7700811
Základná škola Rozmarínová ul. 1, KomárnoKöltségvetési szervezet945 01
Komárno
Mgr. Helena Weszelovszkáskola@rozmarinkakn.sk0357733175
Zápasnícky klub Spartacus KomárnoPolgári Társulás945 01
Komárno
Kristián Csókaspartacuskomarno2020@gmail.com0917328699