Mesto
Komárno
Kde to dýcha históriou

Vitajte na portáli inteligentných elektronických formulárov mesta Komárno!

Tento portál vám prináša všetky aktuálne informácie potrebné na vypĺňanie inteligentných elektronických formulárov. Portál je v riadnej prevádzke a momentálne sa tu nachádzajú 47 formuláre.

Spôsob použitia

Upozornenie: Pred samotným vyplňovaním elektronických formulárov musíte mať nainštalovaný program 602XML Filler. Tento program je voľne šíriteľná aplikácia, ktorá slúži na vyplnenie všetkých elektronických formulárov. Postup stiahnutia a inštalácie programu 602XML Filler nájdete na konci tejto stránky.

Na vyplnenie formulára použite nasledujúci postup:

    * Na formulárovom serveri si vyberte požadovaný formulár a kliknite naň. Formulár sa vám otvorí v programe 602XML Filler.
    * Vyplňte formulár. Pri jeho vypĺňaní sa riaďte sprievodnou nápovedou formulára.
    * Dáta z formulára odošlite elektronicky stlačením tlačidla na konci formulára. Formulár následne vytlačte, podpíšte a zašlite na mestský úrad. Ak nemáte tlačiareň, môžete formulár uložiť na prenosné dátové médium a môžete si ho dať vytlačiť. Ak nemáte pripojenie na internet, tak formulár len vytlačte a zašlite na mestský úrad.
    * Na úrade na základe čiarového kódu spárujú Váš formulár s elektronicky odoslanými dátami.

Formulárový server


Na formulárovom serveri sa nachádzajú všetky dostupné elektronické formuláre. Formulárový server nájdete na adrese http://komarno.602.sk/.
Nástroj na vypĺňanie formulárov 602XML Filler

Na inštaláciu je potrebné byť prihlásený do počítača ako užívateľ s právom inštalovať programy.

Stiahnuť 602XML Filler